Як без ризику вкласти гроші у будівництво квартири, — депутат Київради

Обираючи забудовника, на рекламу майбутнього будівництва потрібно звертати увагу в останню чергу.
Недобудованих об`єктів, щодо яких тривають судові процеси, де неможливе підключення електроенергії, тепла, води, а отже неможливе заселення, на жаль, у Києві сьогодні багато.
Зокрема, це — незаконні будівництва Анатолія Войцеховського (цей бізнесмен зараз перебуває у розшуку), проблемні об`єкти Укрбуду тощо.
Депутат Київради, член бюджетної комісії Володимир Слончак в інтерв`ю «Вечірньому Києву» розповів, як обрати надійного забудовника, якщо вирішили вкласти гроші у будівництво житла.
Насамперед кожен інвестор, перед тим як вкласти кошти у будівництво житла, повинен дізнатися наступну інформацію: чи оформлена належним чином земельна ділянка; чи не виникає навколо неї спротиву громади; чи все гаразд із містобудівною документацією.
«Також дуже важливо ознайомитися з історією забудовника та промоніторити його діяльність. Насамперед це стосується реально збудованих об’єктів, відгуків громади. Таку інформацію легко можна відшукати в Інтернеті. І вже потім робити вибір. А не дивитися на гарну картинку, яка рекламує будівництво і поспішати вкладати гроші», — каже Володимир Слончак.
Читайте також, у Києві є прецеденти щодо знесення незаконно збудованих споруд. Влада Києва через суд наполягає на частковому демонтажі незаконної будови на Подолі, на вулиці Нижній Вал, 27\29. Йдеться про будинок-монстр, який зведено з порушенням всіх можливих норм і правил.
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»