У Києві хуліган влаштував погром у приймальні депутатів Київради

Зловмисник розбив скло у вхідних дверях, балончиком замалював таблички, а також вирвав дроти з електромережі.
У столиці 31-річний уродженець Полтавської області влаштував погром у приймальні депутатів Київської міської ради від «Слуги народу» Лілії Пашинної, Андрія Вітренка, Олени Говорової та Юрія Федоренка. Зловмисник також погрожував пістолетом працівникам приймальні.
Інцидент трипився у вівторок, 19 жовтня, близько 10:00 у приміщенні громадської приймальні на вулиці Лютеранській.


«Сьогодні близько 10 години на помічників моєї приймальні напали. Чоловік був озброєний пістолетом та погрожував убивством. Він порозмальовував таблички, побив вікна, потім потрощив трансформаторні будки, знеструмивши приймальню», — прокоментувала Лілія Пашинна.
Отримавши повідомлення про подію, спецпризначенці полку поліції особливого призначення № 2, які знаходились неподалік, оперативно затримали 31-річного уродженця Полтавщини та передали слідчо-оперативній групі. Зараз слідчі встановлюють мотиви скоєного.
Під час допиту він кілька разів змінював свідчення. За словами Лілії Пашинної, з нападником ні вона, ні працівники приймальні знайомі не були. Мотиви нападу поки невідомі.
У чоловіка вилучили пневматичний пістолет та балончик з фарбою. Йому інкримінують хуліганство. За вчинене чоловікові загрожує до семи років в’язниці. Зараз йому обирають запобіжний захід.
Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»