У Києві судитимуть викрадача авто, який збив на смерть жінку

Слідчі завершили досудове розслідування щодо 35-річного чоловіка, який викрав машину, збив пенсіонерку та втік.
Дорожньо-транспортна пригода сталася у травні 2021 року на вулиці Василя Касіяна, що на Теремках-II. До правоохоронців надійшло повідомлення від свідка аварії про те, що водій легковика, рухаючись смугою, на якій проводяться ремонті роботи, здійснив наїзд на пішохода та втік з місця злочину. Про це розповіли у пресслужбі поліції Києва.
Унаслідок ДТП загинула 65-річна жінка. Завдяки свідку події, який переслідував автомобіль порушника, поліцейські затримали 35-річного водія іномарки. На момент скоєння наїзду на жінку чоловік був п’яним. Драгер показав вміст алкоголю в крові 1,73 проміле при допустимому рівні — 0,2. Також виявилося, що автомобіль, на якому водій скоїв смертельну ДТП, він викрав у знайомого.
Зібрані матеріали разом з обвинувальним актом слідчі скерували до Голосіївського районного суду. Чоловіка судитимуть за трьома статтями Кримінального кодексу: за ч. 3 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху в стані сп’яніння, що смерть потерпілого), ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та за ч. 1 ст. 135 (залишення в небезпеці).
Винуватцю смертельної ДТП загрожує до 10 років ув’язнення.
Нагадаємо, минулої суботи, 3 липня, на Печерську автомобіль Mercedes зніс металевий парканчик, вилетів на тротуар і перекинувся на дах. Водій, 21-річний юнак був п’яним. Його двоє пасажирів також опинилися догори ногами. На щастя, в наслідок ДТП ніхто не постраждав.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»