Два дні без води та їжі: у Києві прив’язали пса до дерева та покинули

У ветеринарній клініці чекають коли прийдуть горе-господарі, які викинули пса, як сміття.
Жорстокості деяких господарів просто немає меж. Нелюди прив’язали до дерева собаку та покинули у парку Партизанської слави, що у Дарницькому районі. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Києва.
Знесилена тварина провела цілих два дні без води та їжі. На щастя випадкові перехожі звернулися за допомогою до вело-поліцейських, а вони в свою чергу до ветеринарної клініки.

«Виснажена тварина поводилася агресивно до людей і не дозволяла наблизитися. Про цей інцидент ми повідомили міську лікарню ветеринарної медицини. Доки очікували напоїли тварину водою. Тим часом небайдужі кияни принесли корм», — коментують патрульні.
Спеціалісти закладу змогли безпечно та обережно визволити собаку. Тимчасово тварина перебуватиме у клініці.
Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»