У Новобіличах буде новий дитячий садок

У Святошинському районі роботи з добудови дитячого садочка № 536 будуть прискорені.
Цей особливий об’єкт почали будувати ще у 2003 році за кошти Київського авіаційного заводу «Авіант». Але змінилися власники, пройшли суди, поки через регіональне відділення Фонду держмайна садочок не був переданий місту. У 2020 році рішенням Київської міської ради створено комунальний садок-ясла № 536. Тепер на вул. Бахмацькій, 35, що в молодому мікрорайоні Новобіличі, після завершення добудови буде заклад дошкільної освіти на 7 груп (2 групи раннього віку й 5 груп передшкільного віку) на 130 місць.


Днями роботи на важливому соціальному об’єкті, замовником яких є КП «Спецжитлофонд», проінспектував заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп. Він дав доручення пришвидшити виконання будівельних робіт, а за потреби змінити підрядні організації. Заступник голови КМДА також проінспектував хід реконструкції ще одного об’єкта «Спецжитлофонду» — житлового будинку на бульварі Кольцова, 24-А, що ведеться з 2012 року.
Нагадаємо: на території протитуберкульозного диспансеру, який не функціонує, що знаходиться у Шевченківському районі столиці (провулок Алли Горської, 6) за кошти інвестора збудують сучасний медичний центр. Таке рішення підтримала Київрада вчора, 10 червня, на пленарному засіданні.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»