Зустрічі онлайн проводять столичні бібліотеки
Київські заклади продовжують проводити заходи в онлайн-форматі. Цього тижня найбільше події приурочено до Дня захисту дітей — батькам розкажуть, як захистити дітей від неврозу, влаштують трансляцію театралізованого лялькового дійства, а дитячий письменник В’ячеслав Купрієнко розкаже про своє дитинство.
31 травня
«Булінг у соціумі, у закладах освіти (діти, вчителі), у мережі»
Вебінар практичної психологині, КПТ-терапевтки, авторки та співзасновниці кількох тренінгових та психопросвітницьких проєктів («PRO Trainings agency», «Бібліотерапія», «ReСтарт»), членкині Української асоціації психосинтезу та психотерапії — Злати Біневич. Як тренерка та авторка освітніх програм для дорослих співпрацює з «Освітнім Хабом міста Києва» та «Українською школою урядування». Тренерка розкаже, на що може розраховувати дитина/підліток, йдучи у світ, з якими проявами неповаги до власної гідності та свободи може стикатися, що таке булінг явний і булінг прихований, які види булінгу можливі, чи існує булінг у закладах освіти на зразок дідівщини в армії, як його розрізняти та що йому протиставити.
Коли: о 17.00
Організатор: Публічні бібліотеки Солом’янки
1 червня
Оксана Тимків «Від домогосподарки до бізнес-леді»
Година спілкування з керівником та засновницею франчайзиногової мережі центрів раннього розвитку «Мудрик» Оксаною Тимків.
Коли: о 10.30
Організатор: ЦБС Деснянського району м.Києва
Психологічна онлайн-лекція «Як захистити дітей від батьківського неврозу?»
Ми часто не усвідомлюємо, наскільки сильно впливає на дітей стан батьків. Але глибокий емоційний зв’язок у ранньому дитинстві та здатність все переймати від старших спричиняє до того, що у знервованих батьків виростають знервовані діти. У День захисту дітей, психолог, коуч та керівниця PRO Trainings agency Злата Біневич говоритиме про цю ситуацію під час онлайн-лекції під назвою «Як захистити дітей від батьківського неврозу?». Ви дізнаєтеся, як розпізнати подібні сценарії у власній родині та вийти з порочного кола сімейного неврозу.
Коли: об 11.00
Організатор: Публічна бібліотека імені Лесі Українки
Онлайн-екскурсія до Країни Щасливого Дитинства
Чи замислювалися Ви, любі читачі, як почуваються діти в Країні, де вони завжди щасливі. Чим займаються? Як спілкуються, з ким? Чи є в цій країні місце дорослим? Самі мешканці Країни Щасливого Дитинства проведуть зустріч-екскурсію.
Коли: о 12.00
Організатор: Публічна бібліотека ім. Костомарова
Театралізоване лялькове дійство
Захід відбудеться у бібліотеці ім. О. Довженка і транслюватиметься на сторінці бібліотеки онлайн.
Коли: о 13.00
Організатор: Бібліотека ім. Довженка
Творча зустріч з письменницею, авторкою поетичних збірок, володаркою багатьох відзнак та лауреаткою літературних конкурсів. Київська поетеса пише вірші, гумор, оповідання, тексти пісень. Друкувалась з 1999 року в київських та українських виданнях, в колонках гумору. Видала книгу поезій «Мені б мелодій з джерела» (2017) та «Поезія міської околиці» (2018).
Коли: о 14.00
Організатор: ЦБС Деснянського району м.Києва
Маестро Розгардіяшу: коли я був маленьким…
До Дня захисту дітей започатковують новий бібліотечно-письменницький проєкт «Коли я був маленьким…». Першим гостем, який розповість про своє дитинство та його курйози, буде знаний маестро розгардіяшу, улюбленець дітлахів і дитячий письменник В’ячеслав Купрієнко. Онлайн-читання з книжки «Мишасько і розгардіяш» і забавляння гарантовано.
Коли: о 15.00
Організатор: Публічні бібліотеки Солом’янки
Онлайн-презентація книжки Майї Тульчинської
Майя Тульчинська — модна блогерка, колумністка, авторка блогу «Доступно та просто про моду і стиль» на Фейсбуці, першого в Україні блогу про моду українською мовою, для якого не існує канонів та стандартів.
Перша книга Майї «Балачки навколо шафи» — це весела розмова з подругою, яка і пораду слушну дасть, і підтримає, і розсмішить, і допоможе повірити в себе! Цю книгу можна брати з собою до крамниці як шпаргалку — і знаходити правильні речі, що сядуть саме на вас.
Коли: о 17.00
Організатор: Публічні бібліотеки Солом’янки
Ювілейний творчий вечір Анатолія Горового — офлайн
Нагода привітати ювіляра з 70-річчям та ознайомитися з його новими творчими набутками. У цей день відбудеться одразу дві події — відкриття художньої виставки Анатолія Горового та презентація його нової книги «Осяяні очі осіннього птаха».
Анатолій Васильович Горовий (народився 1 травня 1951 в селі Йосипівка на той час Узинського, а нині Білоцерківського району Київської області) — український історик, прозаїк і поет, художник, педагог. Вчився на історичному факультеті Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, отримав диплом історика, викладача історії та суспільствознавства. Працював вчителем у школах, профтехучилищах, вихователем, референтом з методичної роботи Всеросійського товариства «Знання», в міському клубі туристів — інструктором зі спелеотуризму. В 1990-ті був одним із тих, хто започаткував Києво-Печерський гуманітарний колегіум, і став його першим ректором. Створив творче об’єднання «Отава». Зараз Анатолій Васильович працює в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки та щопонеділка проводить цікаві мистецькі лекції.
Коли: о 18.00. Вхід вільний
Організатор: Публічна бібліотека імені Лесі Українки
2 червня
Стрім-бесіда з екологинею Дар’єю Лазарєвою
Київська Молодіжна бібліотека знову звертається до теми екології. Цього разу запросили на стрім-бесіду до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища Дар’ю Лазарєву, експертку відділу клімату та транспорту ГО «Екодія».
Поговоримо про нашу планету, про основні задачі по збереженню навколишнього середовища, що стоять перед людством. Та про те, що може робити кожен з нас для збереження нашого спільного дому — нашої планети.
Коли: о 13.30
Організатор: Київська молодіжна бібліотека
Читайте також: події для молоді у столиці
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»