Столичні рятувальники показали, як готуються до старту пляжного сезону. Відео

Зранку на муніципальному пляжі «Венеція» пройшло відкрите тренування столичних рятувальників КП «Плесо».
Людину, яка патрулює узбережжя та виконує рятувальні операції, називають лайфгард. Сьогодні майбутні рятувальники пляжу «Венеція», що у Дніпровському районі столиці, продемонстрували фізпідготовку.


«Тренування у нас проходять щодня, окрім, четверга, бо у цей день о 8:00 збираємося разом, щоб обговорити проблеми, які з’явились впродовж тижня. Вправи можуть бути в нас різні: як і фізичне навантаження, так і суто відпрацювання рятувальних операцій», — розповідає один з фахівців у напрямку навчання лайфгардів Олександр Тищенко.

Він також додав, що більшу частину часу лайфгард витрачає на спостереження за порядком. Таким чином можна розпізнати поведінку або ситуацію, яка загрожуватиме життю, а потім швидко вжити заходів та запобігти нещасним випадкам.
Після розминки рятувальники поділилися на дві команди та провели естафету.


У КП «Плесо» розповіли, що цього року понад 250 осіб подали заявки на відбір Kyiv Lifeguard Service. Тепер на пляжах міста працюватимуть 120 лайфгардів на 26 рятувальних постів.
«Вечірка» поспілкувалася з Юлією, яка вперше спробує відчути себе рятувальницею. Сюди її привів одногрупник, який також раніше стежив за безпекою на пляжі.

Нещодавно директор з питань утримання та розвитку зон рекреації КП «Плесо» Костянтин Пігуля розповів «Вечірньому Києву» про те, як готують систему питного водопостачання на пляжі «Чорторий».
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»