Кияни можуть приєднатися до прибирання ботсаду Фоміна

Цієї суботи небайдужі кияни допоможуть прибрати улюблений ботанічний сад.
17 квітня громадська ініціатива «Києве, мий» проведе акцію прибирання у Ботанічному саду ім. Фоміна, що знаходиться біля станції метро «Університет».
Організатори акції за допомогою волонтерів планують:
- прибрати сміття;
- очистити мийкою високого тиску ставок та наповнити його чистою водою;
- прибрати доріжки та відновити їх покриття;
- очистити водостоки від листя, сміття та ґрунту;
- пофарбувати лавки та урни.
Для реєстрації треба перейти за посиланням. Учасників просять приходити в одязі та взутті, які не шкода зіпсувати, а також мати з собою гумові рукавиці та сміттєві мішки. І, звичайно, захисну маску.
— Наш улюблений ботсад після зими знаходиться у занедбаному стані, а ставок майже зник. Зберімось разом та позбудемось цього бардака! — закликають організатори акції.
Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»