Півтисячі пачок сигарет виявили в акустичній колонці столичні митники

Київською митницею в міжнародній посилці виявлено акустичну колонку, нашпиговану 530 пачками білоруських сигарет.
Київською митницею часто фіксуються спроби громадян переслати за кордон у міжнародних поштових відправленнях сигарети, приховуючи їх в побутовій техніці.
Цього разу в «суворій» акустичній колонці «Radiotehnika S-90», яку задекларував і відправляв до англійського графства Норфолк мешканець української Волині, приховувалося 530 пачок сигарет «NZ gold» білоруського виробництва без акцизних марок.


Для того, щоб всередину колонки помістилися всі цигарки, відправник посилки витягнув з неї все радіотехнічне начиння.
Відповідно до українського та міжнародного законодавства, товари, що пересилаються у міжнародних поштових відправленнях, мають бути письмово задекларовані й детально перелічені.


Тому київськими митниками виявлені сигарети вилучено протоколом про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»