Профільний департамент завершив реструктуризацію облігацій

Профільний департамент завершив реструктуризацію облігацій

Департамент фінансів завершив реструктуризацію облігацій внутрішньої місцевої позики міста Києва. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

- На виконання рішень Київської міської ради від 3 вересня 2015 року №938/1802 та 939/1803 Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) завершив реструктуризацію облігацій внутрішньої місцевої позики міста Києва, - зазначили в прес-службі .

Термін обігу облігацій продовжено на 1 рік без зміни інших істотних умов.

Нагадаємо, депутати Київради на засіданні 3 вересня затвердили умови реструктуризації боргу міста за внутрішніми облігаціями серій G і H, розміщених у 2012 і 2014 роках, на суму 4,29 мільярда гривень.

Також, депутати внесли зміни до бюджету міста Києва на 2015 рік, де передбачені кошти на погашення облігацій внутрішньої місцевої позики Київської міської ради (серії F) та на зменшення основної суми боргу в розмірі 1,0021 млрд грн.

 - Вперше за останні роки міська влада не тільки проводить реструктуризацію, але й погашає боргові зобов'язання. Облігації серій G та H ми реструктуризуємо, умови погодили”, - зауважив  голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, депутат Київради Андрій Странніков.