Правоохоронці та комунальники провели рейд захаращеними київськими квартирами
Подібні виїзди до «проблемних» помешкань допомагають усунути антисанітарію та аварійні ситуації.
Заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності столичної поліції Віктор Мандибура розповів, що у випадках надходження на спецлінію 102 повідомлень громадян про те, що їх сусіди живуть у захаращених сміттям квартирах, на місце події виїжджають співробітники відділів превенції районних управлінь поліції.
«У захаращених квартирах, власники яких зносять до помешкання старі речі та непотріб, виникає неприємних запах і як результат — антисанітарні умови проживання. Також є загроза виникнення аварійних ситуацій, як-от витік газу, пожежа або затоплення», — коментує заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності столичної поліції Віктор Мандибура.
Саме тому поліцейські викликають на такі адреси комунальні служби, аби розчистити помешкання від сміття, та проводять із господарями профілактичні бесіди.
«Бувають навіть випадки, коли власники квартир за станом здоров’я не могли самостійно винести речі та потребували невідкладної медичної допомоги, але не могли вийти через завали сміття. Ми одразу викликали лікарів і допомагали їм дістатися до кімнати, де знаходиться людина, котра потребує фахової допомоги», — додав Віктор Мандибура.
Лише протягом цього рейду вивезено понад 20 тонн сміття із 9 квартир на території 9 районів Києва. На черзі — відпрацювання 3 районів столиці.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»