Кияни спробують побити рекорд Гіннеса

Кияни спробують побити рекорд Гіннеса

Цієї неділі, 4 жовтня о 16:00 на території арт-заводу«Платформа» кияни спробують побити рекорд Гіннеса по відкриванню найбільшої кількості пляшок вина одночасно. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє один із організаторів заходу – проект «Уличная еда».

Суть проведення заходу полягає в тому, щоб якомога більше людей самостійно відкрили пляшку вина штопором протягом 30 секунд з моменту звукового сигналу. З 15:00 до 16:00 кваліфікований сомельє проводитиме попередній інструктаж та майстер-клас по відкриванню вина. До участі у встановленні рекорду допускатимуться лише повнолітні. Щоб стати учасником, необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація в акнкеті буде потрібна для пред'явлення представникам Книги рекордів Гіннеса. 

До речі, чинний рекорд (1054 пляшок) був встановлений в Каліфорнії готелем Viejas Casino. Арт-завод «Платформа» сподівається його перевершити за допомогою 1500 відвідувачів.

Ціна вхідного квитка – 75 грн.
Вартість «Набору рекордсмена» (пляшки вина Rosattello і штопору) безпосередньо перед рекордом – 50 грн. 500 перших зареєстрованих учасників зможуть отримати набір безкоштовно.