Колишній правоохоронець постачав до Києва кокаїн у дитячих іграшках

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 6 затримано наркоділка, який поставив до Києва партію кокаїну вартістю 4 млн гривень.
Згідно з матеріалами слідства, львів’янин, колишній правоохоронець, організував схему збуту «порошку» шляхом відправлення зі Львова до столиці гуртових партій приватними службами таксі. Наркотики маскувалися у дитячих іграшках.
Наркоділка затримали після чергового збуту кокаїну в особливо великих розмірах мешканцю столиці. Надалі в ході проведення обшуку правоохоронці знайшли кілограм «порошку» вартістю понад 4 мільйонів гривень, електронні ваги, пакети для фасування та інші речові докази.

Наразі організатору злочину повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Крім цього, проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення інших осіб, які можуть бути причетні до вчинення злочину. За збут наркотиків в особливо великих розмірах чоловіку загрожує від 9 до 12 років ув’язнення (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу).
Заходи з викриття наркосхеми проводилися прокурорами спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, а також Слідчим відділом Печерського управління поліції.
Раніше київські митники виявили наркокур’єра з 500 г кокаїну в банці супу.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»