Судитимуть чоловіка, який «замінував» станцію метро «Хрещатик»

Слідчі управління поліції в метрополітені скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який у листопаді минулого року «замінував» станцію метро «Хрещатик».
Наприкінці листопада 2020 року, до столичної поліції зателефонував чоловік та повідомив про те, що потяг, який рухається до станції метро «Хрещатик» вибухне через дванадцять хвилин. Негайно призупинили рух поїздів, поліцейські евакуювали пасажирів та закрили вхід пасажирів на станцію.
Працівники профільних служб, які працювали на станції столичної підземки будь-яких небезпечних предметів не виявили.
«У ході оперативно — розшукових заходів ми встановили особу „мінера“ та згодом його затримали. Ним виявився раніше не судимий 42-річний луганчанин. Суд обрав запобіжний захід — нічний домашній арешт», — розповів заступник начальника — начальник слідчого відділу управління поліції в метрополітені Олексій Журавель
За скоєне луганчанину загрожує до 6 років позбавлення волі.
Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»