Київським вчителям підвищать зарплати

Київським вчителям підвищать зарплати

Київська міська влада має наміри поступово підвищити заробітну плату працівникам освітньої сфери. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час урочистих заходів до Дня працівників освіти для молодих учителів у коледжі хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря».

- Наші ресурси серйозно обмежені, але ми зробили все можливе і вже з вересня підвищили зарплати київським вчителям. Крім цього, ми знайшли можливість зберегти муніципальні надбавки педагогам: керівникам шкіл – 50% до зарплати, всім вчителям – 20%. Для цього Київрада виділила 145 млн грн. Ми не зупиняємося на досягнутому, і будемо далі працювати над підвищенням оплати праці вчителів, – зазначила вона.

Водночас Ганна Старостенко наголосила на необхідності підвищити базову ставку педагогів та звернулася до Міністерства освіти з проханням розглянути пропозицію столичної влади, щоб усі освітяни мали рівні можливості та гідну оплату праці.

Заступник голови КМДА також додала, що місто має окрему програму підтримки молодих вчителів:

- Цього року до шкіл міста на роботу прийшло більше 100 молодих педагогів. Для їх підтримки ми прирівняли муніципальну надбавку молодого спеціаліста до надбавки вже досвідченого вчителя. Міська влада вдячна випускникам вищих навчальних закладів, які своїм місцем роботи обрали школу, адже кожен молодий вчитель сьогодні – це надія та майбутнє нашого міста.

На початок 2015–2016 навчального року до закладів освіти міста Києва прибули 111 молодих спеціалістів, із них 55 закінчили Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 49 – Київський університет імені Б. Грінченка, 7 – інші, зокрема Національний університет фізичного виховання та спорту, Київський Національний лінгвістичний університет тощо.