Все про послуги оренди автомобіля в Києві: плюси, нюанси та особливості

Прокат машини є оптимальним виходом в будь-якій ситуації
Прокат машини є оптимальним виходом в будь-якій ситуації

Така послуга, як авто в оренду, є по-справжньому корисним сервісом. Все тому, що вона вигідна повсюдно: і коли машина потрібна епізодично, і коли без неї ніяк не обійтися цілодобово. При цьому замовити послуги має право навіть ті, хто не має водійського посвідчення - оренда транспортного засобу з водієм стане кращим рішенням!

Про основні особливості послуг

Скористатися послугами компанії БЛС з прокату авто без водія може кожен житель столиці. Для цього необхідно лише наявність документа що підтверджує особу, дворічний водійський стаж і певний фінансовий бюджет. Безумовно, оренда автомобіля без застави - це максимум зручності!

Машина може бути використана в будь-якій ситуативній поїздці: для відпочинку на дачі, ділового відрядження, навіть автоекскурсії по місту. Інші особливості послуги представлені:

  1. можливістю укладення обмеженого за часом і безстрокового договорів оренди на тривалий час - такий варіант актуальний для одиничних поїздок на невелику відстань;
  2. доступністю послуг не тільки для фізичних осіб, а й для приватних підприємців з метою комерційного використання;
  3. наявністю додаткової послуги оренди машини з водієм, коли оплата за оренду буде погодинної, а сама поїздка нагадує таксі.

Про можливі приводи для оренди

Сьогодні прокат машини є оптимальним виходом в будь-якій ситуації! Це може бути проведення урочистих заходів, ділових зустрічей, організація подорожей та екскурсій, прийом гостей і відрядження. Однак, одним з цікавих плюсів укладення угоди є своєрідний тест-драйв тієї чи іншої марки автомобіля.

Простіше кажучи, це відмінна можливість випробувати автомобіль і перевірити кожен момент який для вас  цікавий. Можна відчути авто в будь-якій дорожній ситуації, протестувати його під час тривалої поїздки або заміської подорожі, а також зрозуміти співвідношення комфорту і зручності машини. Досить взяти в поїздку сім'ю або друзів, щоб дізнатися більше про місткість автомобіля і реально відчути його габарити.

Про комплекс переваг для клієнта

Головні причини зростання популярності послуг прокату машин на bls.ua криються в незаперечних переваги для замовника. Останні полягають у:

  • великому виборі з різноманітних автомобілів, коли з легкістю можна підібрати підходящу по ряду вимог і запитів машину - нерідко орендодавець пропонує на вибір дорогі марки авто високого S-класу, про які можна тільки мріяти;
  • гнучкій ціновій політиці, оскільки вартість послуг завжди визначається в індивідуальному порядку - вона формується термінами оренди, роком випуску і комплектацією обраного авто, його класом, а також технічними і експлуатаційними характеристиками;
  • мінімальні вимоги до клієнта, адже послуги доступні всім повнолітнім особам - що стосується оренди без водія, то потенційний клієнт обов'язково повинен мати права і водійський стаж в 2 роки;
  • гарантії справності технічного стану кожного автомобіля, що повністю виключає прикру ймовірність заглухлого авто посеред дороги - навіть якщо подібна ситуація і відбувається, то фахівці оперативно замінять автомобіль на аналогічний за характеристиками;
  • зручність і вигідність рішення, прийняти яке можна в режимі "онлайн", не виходячи з дому - достатньо заздалегідь вибрати та забронювати машину.

Про деякі нюанси послуг

Як і будь-яка інша послуга, оренда авто має низку важливих особливостей, які не бажано ігнорувати. По-перше, клієнт має обов'язок повернення машини рівно в тому вигляді, в якому вона була взята. Перед здачею необхідно заправити бак паливом до потрібного рівня. У зворотному випадку, вартість палива буде додана в суму оплати за послуги.

По-друге, завжди потрібно уважно вивчати договір. Бажано обговорити з орендодавцем порядок дій у разі ДТП, раптової поломки автомобіля, необхідності виїзду за межі міста або країни і багато іншого. Все це допоможе застрахувати себе від всіляких турбот і штрафних санкцій!

Леонід РУДЕНКО