У Виноградарському лісі відкрили стежку здоров’я

На стежці облаштували ділянки фізичної активності
На стежці облаштували ділянки фізичної активності

Її  протяжність складає 795 метрів, стежка облаштована покажчиками та стендами, розбита на 5 станцій та має ділянки фізичної активності. 

Щоб було цікавіше, на стендах зображено 32 вправи, які допомагають з користю провести час на свіжому повітрі. Кожен стенд обладнаний QR-кодом, що дозволяє подивитися цікаву інформацію та виконання вправ на маршруті.

«Реалізація подібних проєктів – це злагоджена співпраця громади та місцевої влади. Їхню значимість важко переоцінити, адже такі проєкти покликані звернути увагу на здоровий спосіб життя, на пізнання світу навколо, вони виховують повагу та любов до природи», - зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Стежка здоров’я - спільний проєкт Форуму розвитку громадянського суспільситва та Варти Виноградар, який переміг у громадському бюджеті Києва та реалізувався у партнерстві й за підтримки Святошинського лісопаркового господарства Kroll Technology і волонтерських спільнот ЗООКомплекс, Run Ukraine та Salomon Running.

“Наш проєкт створено з любов’ю до спору, довкілля і людей! Він виховує здорового киянина, котрий займається спортом щодня і демонструє молоді приклад здорового та успішного способу життя, - розповів ініціатор проєкту Олексій Коваленко. -  Інтерактивна “Стежка здоров'я” - місце для активного спортивного відпочинку в умовах стрімкої діджиталізації та урбанізації! Займаючись спортом на Стежці, ви робите своє здоров’я міцнішим та зберігаєте Виноградарський ліс, як місце здорового, екологічного і безпечного сімейного відпочинку!”

Це вже не перший проєкт, реалізований у Виноградарському лісі в рамках  громадського бюджету. Минулого року була облаштована Екостежка, а в 2018 році дитячий майданчик Лісовий Равлик.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»