На Шулявському мосту зняли ще 6 опор освітлення

На Шулявському мосту зняли ще 6 опор освітлення

Генеральний підрядник, який давав 50-річну гарантію на експлуатацію Шулявського мосту, здійснить всі роботи власним коштом.

Опори освітлення на Шулявському мосту, які вчора впали і пошкодили кілька автомобілів, генпідрядник мінятиме власним коштом. Також він повинен вішкодувати збитки власникам авто. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

– Фахівці обстежили всі опори освітлення. Ті, що викликали сумніви щодо надійності укріплення, – демонтували. Вночі підрядник здійснив демонтаж шести опор. І оперативно встановить стовпи з посиленням несучої конструкції, – зазначив Кличко.

Також «Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд», як замовник будівництва, звернеться в суд щодо відшкодування підрядником збитків за пошкоджені автомобілі киян.  

Мер столиці  нагадав, що вчора він і «Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд м. Києва» звернулись до правоохоронців встановити причини падіння трьох опор, щоб винні в цьому понесли відповідальність.

Висновки щодо якості робіт та безпечності експлуатації об’єкту надає компанія з технічного нагляду – як незалежна організація. 

Нагадаємо, що прокуратура столиці порушила кримінальну справу за статтею «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд».

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»