Підтримка бізнесу під час карантину: Київрада розгляне проект рішення

Підтримка бізнесу під час карантину: Київрада розгляне проект рішення

Міська влада запровадила найбільший комплекс пільг щодо роботи бізнесу в період карантину та має намір продовжити їх, але бізнес має пам’ятати про свою відповідальність та дотримуватися протиепідемічних правил та норм. 

– Міська влада та бізнес сьогодні мають знайти компроміс, аби суб’єкти господарювання максимально комфортно пройшли протиепідемічні обмеження, але й так, щоб ця діяльність не призвела до збільшення кількості хворих, – наголосив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олександр Харченко.

Він також повідомив, що Київська міська рада найближчим часом розгляне проект рішення за поданням київського міського голови Віталія Кличка, що стосується підтримки суб’єктів господарської діяльності на період карантину.

– Ми зареєстрували новий проект рішення, який фактично продовжує до 30 червня комплекс заходів підтримки суб’єктів підприємницької діяльності, що запровадила у столиці міська влада. Окрім того, ми розширюємо це рішення від березня 2020 року. Зокрема, передбачена компенсація за час діяльності у повний локдаун, – зазначив заступник голови КМДА.

Також передбачено продовження пільг, запроваджених у березні, що стосувалися і оренди комунального майна, роботи літніх та сезонних майданчиків закладів харчування тощо.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»