Не час розслаблятися: у столиці близько 700 класів знаходиться на ізоляції

Після канікул школи столиці перейдуть на дистанційне навчання
Після канікул школи столиці перейдуть на дистанційне навчання

У Києві на карантин зачинені 2 школи та 4 дитсадки.  Під час зимових канікул батьків просять бути обачними, не нехтувати правилами протиепідемічної безпеки та привчати до цього дітей.

На самоізоляції знаходяться 686 класів із 229 шкіл, наразі вірус вразив 0,35% школярів та 2,08% вчителів. Також через виявлені випадки захворювання на COVID-19 зачинено 148 груп у 123 дитячих садочках. Заповненість останніх - 42,4% від спискового складу вихованців.

“До зимових канікул залишилося зовсім трохи. Тому прошу батьків бути обачними, не нехтувати правилами протиепідемічної безпеки та привчати до цього дітей, - зазначив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський. -  Після канікул усі навчальні заклади перейдуть на дистанційну роботу на період введення локдауну. За рішенням Уряду тільки дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі. Якщо для старших дітей ще можливо організувати якісне дистанційне навчання під наглядом вчителів, то для молодших — потрібна постійна увага вихователів”.

За його словами, позиція міської влади чітка й послідовна — батьки повинні мати змогу продовжувати працювати, якщо роботодавці не змогли перевести їх на віддалену роботу. 

“Ми маємо вберегти економіку міста, яка й так зазнала болючих випробувань через пандемію”, - підкреслив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, ролик про професію мрії пропонують зняти юним киянам

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»