Українці дякують «класним вчителям»

Мета кампанії - показати суспільству як змінюється українська школа
Мета кампанії - показати суспільству як змінюється українська школа

За ініціативи Міністерства освіти і науки України та фінського проєкту підтримки реформи української школи «Навчаємося разом» триває національна кампанія «Класний вчитель».

Мета кампанії - показати суспільству як змінюється українська школа, як змінюються наші вчителі, а також започаткувати ініціативу «Дякую вчителю».

«Ми просимо вас підтримати цю корисну ініціативу. Це не важко, – просто тегніть улюбленого вчителя у коментарях під цим постом та скажіть йому чи їй «Дякую!» за… А, власне, вам краще знати, за що саме», - зазначають ініціатори акції.

Концепція кампанії базується на грі слів: «класний вчитель» – це водночас педагог, наставник та друг, якого люблять діти та якому довіряють батьки. Вчителі нового покоління – компетентні, ерудовані, творчі та вмотивовані. Вони є рушійною силою освітньої реформи.

Кампанію створено за сприяння Програми ЄС «Прямуємо разом» і проєкту «Навчаємося разом» в межах комунікаційної кампанії «Нове покоління вчителів» за підтримки Міністерства закордонних справ Фінляндії.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»