Секретний Санта: кияни можуть приєднатися до гри

Секретний Санта: кияни можуть приєднатися до гри

Що робити, коли за вікном мороз, ожеледиця і коронавірус, а душа прагне новорічного свята? Спілка ініціативної молоді «СІМ» пропонує долучитися до відомої гри «Секретний Санта».

Секретний Санта це різдвяний анонімний обмін подарунками групою людей. Гра є особливо популярною в англомовних країнах, таких як Велика Британія, США та Канада. 

– Наша команда помічників Санти підготувала для тебе дуже крутий інтерактив, де ти можеш отримати подарунок своєї мрії і здійснити мрію іншої людини! – зазначають організатори.

До 16 грудня потрібно заповнити форму, з 14 до 18-го – очікувати на своє завдання від таємного Санти. З 14 по 21 грудня – час на виконання завдання, після чого можна вже чекати на подарунок.

Умови гри:  

1. Заповнити форму реєстрації. Важливо вказати правильні дані для подальшої комунікації.

2. В формі вказати подарунок, який ви хочете отримати. Вартість подарунка не має бути більшою за 100 грн, без пересилки.

3. Придумати завдання для свого таємного друга. Бажано щоб завдання було легке та цікаве, наприклад, приготувати різдвяне печиво, сфотографувати пам'ятку свого міста, і розповісти про неї тощо.

4. Після цього ви отримуєте ім'я свого таємного друга і його бажання. Можна купити подарунок, але відправляти лише тоді, коли ваш таємний друг виконає завдання, яке ви придумали.

– Ми, як помічники Санти, будемо слідкувати за цим процесом. А ти також слідкуй за нашими сторіс і побачиш виконання свого завдання, – зазначають організатори.

5. В цей період і вам прийде завдання. Учасник має зняти виконання завдання на відео або зробити фото результату, викласти в сторіс з позначкою @sim7ua  і #таємний_санта. Це робиться для контролю виконання завдань.

 6. Коли ваш таємний друг виконає ваше завдання, вам прийде підтвердження і адреса, на яку потрібно відправити подарунок.

7. Після того, як ви підтвердите виконання свого завдання, Санта відправить подарунок і для вас. Коли ви його отримаєте, то запишіть сторіс із розпаковкою з позначкою @sim7ua і #таємний_санта.

Для тих, хто придумає найцікавіше завдання і для тих, хто своє завдання найоригінальніше виконає, організатори підготували окремі подарунки.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»