Для учнів і вчителів запрацювала Всеукраїнська школа онлайн

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі
Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі

Міністерство освіти і науки запустило у тестовому режимі освітню електронну платформу “Всеукраїнська школа онлайн”. На ній вміщені матеріали для учнів 5-11 класів та рекомендації для вчителів.  Кожна школа чи вчитель можуть застосовувати платформу для впровадження змішаної форми навчання.

На платформі є матеріали для 5-11 класів:

  • відеоуроки;
  • тести;
  • матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.
Як виглядає платформа

Використання платформи безкоштовне.

“Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.
Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України”, – зазначено в описі платформи.

На початку 2021 року мають додати кабінет вчителя, де педагоги зможуть відслідковувати прогрес своїх учнів, модифікувати чи створювати для них матеріали. Також будуть мобільні застосунки. Окрім того, МОН тестує державний електронний журнал, який має бути скоро доступним.

Платформа є інклюзивною – тут є переклад уроків на жестову мову та додаткові звукові доріжки.

“Всеукраїнська школа онлайн” не обов’язкова для використання.

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ПЛАТФОРМОЮ

Як зареєструватися і навчатися на платформі ВШО?

Як використати платформу ВШО для організації дистанційного та змішаного навчання? Відеоінструкція

Нагадаємо, усічні київські школи перейдуть на дистанційний режим

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»