Відео замість дзвінка: у центрі міста згорів ресторан

Загоряння сталося в закладі громадського харчування, що знаходиться в прибудові до готелю
Загоряння сталося в закладі громадського харчування, що знаходиться в прибудові до готелю

Сьогодні рятувальники ліквідували пожежу в закладі громадського харчування на бульварі Тараса Шевченка, 38/40. Про цей випадок пожежні дізналися лише, коли будівля вже палала. Хоч повз проїжджало чимало людей, лише одна особа повідомила про пожежу на номер 101.

12 грудня до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на бульварі Тараса Шевченка, 38/40, що у Шевченківському районі столиці.

На місце події негайно прибули рятувальники найближчіх державних пожежно-рятувальних частин. Як виявилось, сталося загоряння на площі 40 кв.м в 1-поверховому закладі громадського харчування, що знаходиться в прибудові до готелю. Пожежу швидко локалізували і ліквідували.

На місці пожежі було задіяно 8 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, та 32 чоловіка особового складу підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві.

На щастя, жертв та постраждалих немає. Причина загоряння наразі встановлюється.

Так виглядало місце пожежі у 2015/ https://www.google.com/maps
Пожежники прибули, коли будівля вже палала/ДСНС

"І знову наша рубрика : « Упс, через мене згоріла твоя квартира» Сьогодні ми поговоримо про людську халатність та безвідповідальність. Ми вже не одноразово звертали вашу увагу на дану проблематику!, - пишуть на сторінці Головного управління ДСНС у Києві. -  Почастішали випадки, коли про пожежу рятувальники дізнаються зі сторіз в соціальних мережах раніше, ніж повідомлення про неї надходить на номер "101". У гонитві за лайками, люди забувають, що перш ніж зняти собі черговий відосик і скоріш завантажити його у соцмережу та якийсь популярний паблік, необхідно викликати пожежних.

Саме тому ми маємо такий прикрий випадок, коли будівля на момент приїзду пожежного підрозділу отак яскраво палає. За нашою інформацією лише одна людина, яка проїжджала повз і коли все вже палало, повідомила на номер 101 .

Наступного разу така байдужість може обернутися тим, що хтось буде знімати сторіз на фоні ВАШОЇ палаючої квартири!"

Нагадаємо, у Дарницькому районі горів приватний будинок

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»