Кличко зробив зауваження власникам кафе та магазинів

Кличко зробив зауваження власникам кафе та магазинів

Через страшну ожеледицю у Києві обробляють тротуари, пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту. Проте погода така, що дороги через якийсь час знову покриваються крижаною “глазур'ю”.

Мокрий сніг із магістралей прибирають за допомогою колон спецтехніки, а тротуари посипають бригади комунальників. 

«Я також звертаюся до власників кафе, ресторанів, магазинів не нехтувати правилами благоустрою і обробити протиожеледними засобами територію біля своїх закладів. Бо погодні умови такі, що це треба робити регулярно через певний час. Оскільки на оброблених ділянках тротуарів знову швидко з’являється ожеледь», – підкреслив мер столиці Віталій Кличко та закликав киян бути уважними й обережними.

Він зазначив, що опади тривали до 6 години ранку за температури -1°С. Тож дорожникам довелось обробляти одні й ті ж ділянки вулиць по кілька разів.

«Київавтодор» в посиленому режимі обробляв вулично-дорожню мережу. Уночі працювали понад 300 одиниць спецтехніки і 36 бригад із ручного прибирання. Понад 270 працівників. Також до боротьби з ожеледицею залучені 5 тисяч двірників та 60 одиниць техніки житлово-комунальних підприємств.

Водночас учора на лінію 102 у Києві надійшло 503 повідомлення про ДТП. Унаслідок автопригод загинули 2 особи та 6 травмовані.

Підготувала Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»