Міська влада і наступного року продовжить підтримувати столичних підприємців

До розгляду депутатів Київради підготовлені проєкти рішень для порятунку бізнеса
До розгляду депутатів Київради підготовлені проєкти рішень для порятунку бізнеса

Міська влада продовжить пільги для столичного бізнесу, що запровадила в березні, на початку карантину

«Сьогодні наше завдання - рятувати здоров’я і життя людей. А також – допомагати бізнесу, вберегти економіку міста від стрімкого падіння.  Хочу повідомити, що міська влада і наступного року продовжить підтримувати столичних підприємців. Я ініціював збереження преференцій для малого та середнього бізнесу, що Київ запровадив у березні, та запровадження деяких інших пільг», -  про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Так, за його словами, до розгляду депутатів Київради підготовлені проєкти рішень, що передбачають як продовження пільг, що місто вже надало, так і встановлення їх для інших категорій підприємців. 

«Це дозволить їм зберегти робочі місця. І головне - свій бізнес», - підкреслив мер столиці.

Проєкти рішень зокрема передбачають:

  • на період карантину, коли бізнес фактично не працює, сплата за договорами розміщення засобів пересувної та  сезонної торгівлі - незалежно від розміру плати, визначеної у договорах  оренди, - становитиме 1  гривню;
  • також запропоновано і надалі зменшену вартість оренди комунального майна - на 50%;
  • для ресторанного бізнесу, пересувної та сезонної торгівлі на 50 % зменшується пайова участь в утриманні об'єктів благоустрою.

Перелік пільг, що пропонує місто, не потребує внесення змін до чинних договорів.

«Ми розуміємо, що Київ недоотримає частину доходів. Але ми маємо зберегти і підтримати столичний бізнес. Люди повинні працювати і заробляти», - наголосив Віталій Кличко.

Підготувала Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»