У Києві побільшало аварій через ожеледицю та «лису» гуму

Водіїв в умовах ожеледиці просять дотримуватись безпечної дистанції
Водіїв в умовах ожеледиці просять дотримуватись безпечної дистанції

У зв'язку з погодними умовами рух у Києві був ускладнений, а водії, які не підготувалися вчасно до зими і не замінили літні шини, мали більший ризик потрапити в ДТП.   

З учорашнього вечора у Києві триває боротьба з ожеледицею: уночі працювала 301 одиниця спецтехніки і 36 бригад із ручного прибирання (272 працівника). Як зазначили в КК «Київавтодор», вночі метеоумови також були складними. Опади тривали до 06:00 ранку за температури близько -1°С.  Тож доводилось обробляти одні й ті ж ділянки вулично-дорожньої мережі кілька разів. Мокрий сніг із магістральних вулиць прибирали за допомогою колон спецтехніки.

Наразі очищено й оброблено протиожеледними засобами всі вулиці, які перебувать на балансі корпорації. Триває постійна обробка тротуарів, сходів у підземні і надземні пішохідні переходи, зупинок громадського транспорту.

На дорогах столиці працювала  341 одиниця спецтехніки
Водій вантажівки на «лисій» гумі не впорався з керуванням

Як наголосили у КК «Київавтодор», ситуація із трафіком ускладнювалася  водіями, які не підготувались до зимового сезону. Так, водій вантажівки на «лисій» гумі не впорався з керуванням і спровокував ДТП на Столичному шосе. Через аварію рух на магістралі ввечері 10 грудня був  ускладнений.

Також ДТП сталося на Харківському шосе, а на Дарниці водій в'їхав в стовп. 

Водіїв в умовах ожеледиці просять дотримуватись безпечної дистанції. На дорогах бути пильними й не відволікатись від кермування. А також не використовувати транспорт із літніми шинами, аби не наражати на небезпеку себе та інших учасників руху.

Поради водіям під час ожеледиці:

  • потрібно дотримуватися швидкісного режиму, дистанції та відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій;
  • при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму;
  • не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі;
  • в умовах погіршення погодних умов із інтенсивним випадінням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами.

Фото КК Київавтодор

Нагадаємо, киянам розказали, як безпечно пересуватися містом в ожеледицю

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»