Які обмеження будуть діяти для автомобілістів під час локдауну

Фото - Бориса КОРПУСЕНКО
Фото - Бориса КОРПУСЕНКО

З початком Нового 2021 року після закінчення свят розпочинається локдаун, який триватиме  з 8 по 24 січня. В  цей час більшість українців сидітимуть вдома, адже школи, ТРЦ  та багато інших закладів  будуть закриті або працюватимуть дистанційно. Проте, не буде обмежень в пересуванні будь-яким видом транспорту. 

Легкові автомобілі

Фото з архіву Вечірнього Києва

Власники приватних авто зможуть перевозити пасажирів у кількості, передбаченій конструкцією транспортного засобу. Щодо використання масок в особистих автомобілях застережень немає.

Громадський транспорт

Фото з архіву Вечірнього Києва

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, робота транспорту не буде зупинятися під час дії додаткових карантинних обмежень в січні 2021 року.

«Автотранспорт, в тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї й залізниця будуть перевозити пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення», - коментує міністр.

Послуги для автомобілістів

Фото з архіву Вечірнього Києва

Столичні АЗС працюватимуть у звичному режимі, за винятком того, що будуть зачинені фуд-зони та кафе на заправці. Функціонуватимуть лише магазини. Також працюватимуть автомайстерні: технічне обслуговування і ремонт авто. Про продаж запчастин, автомобілів і їх реєстрації в Сервісних центрах в постанові нічого не сказано, тому їх робота буде припинена.

Державні та комунальні установи перейдуть на віддалену роботу — це означає, що деякі послуги Сервісні центри надавати будуть (але не реєстрацію або перереєстрацію транспорту). Також поштою можна буде замовити необхідні запчастини (якщо продавець організовує цю послугу).

Нагадаємо, як працюватиме столичне метро під час локдауну

Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»