Протасів Яр у Києві відкриває гірськолижний сезон

На Протасі вже на повну працюють снігові гармати /facebook.com/ProtasivYa
На Протасі вже на повну працюють снігові гармати /facebook.com/ProtasivYa

Цього тижня - 11 або 12 грудня перший та єдиний гірськолижний комплекс Києва Протасів Яр відкриє новий зимовий сезон. 

.«Ми дуже активно готуємося до відкриття: на Протасі вже на повну працюють снігові гармати, тож засніжити малий схил ми плануємо до вихідних.  Щодо цін на послуги – вони залишаться без змін, минулорічними, адже сьогодні важливо ретельно піклуватися про своє здоров’я, а займатися спортом на відкритому повітрі – це корисно і має бути доступно кожному», - розповів Юрій Ткач, директор комплексу «Протасів Яр».

Тарифи та ціни на спорядження залишаться на рівні минулорічних/facebook.com/ProtasivYa

Тарифи на послуги комплексу залишаться минулорічними: вихід на сніг – 80 грн і 100 грн (у будні та святкові дні), а користування витягами коштуватиме 20 грн і 35 грн за один підйом (у будні та святкові дні).

Залишаться без змін і ціни на прокат спорядження: комплект лижного і сноубордичного спорядження для дорослого коштуватиме 250 грн і 300 грн за прокатний день, а для дітей – по 200 грн за комплект.

Також для відпочиваючих будуть доступні денні абонементи, тривалістю 2 год, вартість яких складе у грудні 200 грн в будні та 300 грн у вихідні дні.

Графік роботти комплексу: з 10.00 до 22.00
Адреса: Протасів Яр, 23А

Шанувальників зимого активного відпочинку незабаром очікує яскраве видовище. 19-20 грудня біля Арки дружби народів удруге відбудуться змагання для професійних сноубордистів і лижників «Дабл Тріпл Snow Fest 2020»

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»