Киян штрафуватимуть за складання будівельного сміття у дворах

Категорично забороняється скидати будівельні відходи у контейнери із побутовим сміттям та самовільно складати їх у непризначених для цього місцях/vyvoz.kiev.ua
Категорично забороняється скидати будівельні відходи у контейнери із побутовим сміттям та самовільно складати їх у непризначених для цього місцях/vyvoz.kiev.ua

Комунальники розпочали рейди на громадян, які залишають своє будівельне сміття у дворі. На порушників чекає штраф до 1360 грн .

У складову тарифу  вивозу сміття не входить вивіз будівельних відходів!

Категорично забороняється скидати будівельні відходи у контейнери із побутовим сміттям та самовільно складати їх у непризначених для цього місцях. За невиконання вимог Правил благоустрою міста Києва п.п. 20.1.1. (забруднення /засмічення території) на порушників складатимуть адмінпротокол за ст. 152 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу, у розмірі від 850 грн до 1700 грн для юридичних осіб / підприємців та від 340 грн до1360 грн для громадян.

Останній неприпустимий випадок cамовільного складання будівельного сміття стався у дворі багатоповерхівки на вул. Бульварно-Кудрявська, 32/ Шевченківська РДА

«У Шевченківському районі почастішали випадки із самовільного складання будівельного сміття в дворах житлових будинків. Останній неприпустимий випадок стався у дворі багатоповерхівки на вул. Бульварно-Кудрявська, 32», – повідомляють у відділі контролю за благоустроєм Шевченківської райдержадміністрації. – Власник квартири, який проводив ремонтні роботи у своїй оселі вирішив складати будівельні відходи прямо на вході у під’їзд, нехтуючи будь-яким правилами та нормами, за що й був притягнутий до адміністративної відповідальності».

Також у відділі контролю за благоустроєм району повідомили про проведення спільних рейдів із комунальними службами, які будуть проводитись на регулярній основі, щоб навести лад у цьому питанні.

Утилізувати будівельні відходи можна уклавши договір із виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, у тому числі великогабаритних відходів, – з КП «Київкомунсервіс».

Будівельне сміття – це всі відходи, що утворюються під час ремонтно-будівельних робіт (демонтаж, ремонт, будівництво) і підлягають тільки спеціалізованому вивезенню та утилізації.

Нагадаємо, уКиєві відправили на переробку 400 сміттєвозів відходів

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»