Історичні будівлі Києва звільнили від реклами

Історичні будівлі Києва звільнили від реклами

Начальник управління з питань реклами в КМДА Олександр Смірнов художньо описує цінність однієї з столичних вулиць та закликає киян поважно ставитись до розміщення рекламних конструкцій на ніх.

"Вулиця Антоновича - це жива історія нашого міста. У будинках, де сьогодні мешкає багато киян, куди ми заходимо щось придбати чи просто випити каву, колись жили й творили видатні українці. А будинки створювали кращі архітектори того часу.
Так, у будинку №69 працював Патон, жив винахідник Байбаков, у будинку №40 також мешкав і працював видатний етнограф Володимир Антонович. Будинок №10 був побудований і належав родині Терещенків", - пише Олександр Смірнов.

За останні п’ять років кількість незаконних рекламних конструкцій у Києві поменшала на 50 000. Управління з питань реклами намагається й надалі прибирати незаконні конструкції та завжди інформує підприємців щодо вимог  розміщення.

"Вулиця зіткана зі зразків модерну, конструктивізму, ренесансу кінця XIX-початку XX століття. І очевидно, що такі фасади вимагають відповідної уваги. Саме таке поважне ставлення до міста, архітектури та містян закладено в Правилах з розміщення реклами. Вдячні кожному, хто розуміє це і робить наш публічний простір більш гармонійним", - додає начальник управління з питань реклами в КМДА.

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»