У театрі ляльок готують новорічний мюзикл про Попелюшку

У казці йдеться про щиру мрію дівчини, котра вірила у своє щастя та чекала на нього
У казці йдеться про щиру мрію дівчини, котра вірила у своє щастя та чекала на нього

Вистава, прем'єра якої відбудеться 19 грудня, стане абсолютно новою версією відомої історії. 

19 грудня Київський академічний театр ляльок розпочинає новорічну кампанію. Цьогоріч глядачам підготували нову масштабну прем'єру -  мюзикл для сімейного перегляду "Попелюшка. Новорічний бал".  

Декорації вистави  "Попелюшка. Новорічний бал".  

Це стара добра казка на новий лад про щиру мрію у серці прекрасної дівчини на ім'я Попелюшка, котра вірила у своє щастя та чекала на нього. І доля усміхнулася їй - все справдилося: і бал, і юний Принц, і взаємне кохання!  

У виставі використано багато ляльок - від манекенів заввишки з людину до мініатюрних вишуканих принцес та принців. Прем’єра відбудеться на день Святого Миколая. 

“Головний художник нашого театру Микола Данько має традицію випускати зимові прем’єри виключно на день Святого Миколая. У чудове зимове свято та на свої іменини”, — жартує режисер театру, постановник вистави “Попелюшка. Новорічний бал” Ігор Федірко

Цієї зими у театрі можна буде переглянути улюблені зимово-святкові вистави:  "Сніг" , "Казка для маленького зайчика" , "Мороз-Морозенко" , "Різдвяна рукавичка" , "Красуня і чудовисько". Крім вистави, глядачів чекає драйвова інтерактивна інтермедія “Снігомен шукає новорічний настрій”. 

“У ці часи випробовувань всім так необхідне свято. Зимові свята 2020 неодмінно справдяться — треба лише завітати до нашого театру”, — говорить директор-художній керівник театру Ірина Чернікова. 

Адреса театру: вул. Грушевського, 1-а (ст. м. Майдан Незалежності)

Фото театру ляльок

Нагадаємо, яскравий маршрут між трьома ялинками: у Києві оголосили програму новорічних святкувань

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»