Компанія LG: техніка для кожного

Представництва Південнокорейської фірми є у всіх країнах
Представництва Південнокорейської фірми є у всіх країнах

LG Electronics - це найбільша компанія, що випускає електроприлади для різних сфер застосування. Вона була заснована ще в 1947 році і була тоді відома під назвою Rak-Hui Chemical Industrial Corp. (Сьогодні LG Chem). Зараз її представництва є у всіх країнах, включаючи Україну.

Асортимент компанії
Південнокорейський виробник спеціалізується на випуску таких товарів:

● Електроніки. Вона представлена OLED і рідкокристалічними (LED) телевізорами, комп'ютерами, ноутбуками і комплектуючими, відео та аудіотехнікою. Дочірня компанія LG Home Entertainment спеціалізується на випуску телевізорів преміум-сегмента, з підтримкою 3D і Smart TV.

● Побутової техніки. На сайті LG Україна ви можете знайти холодильники, пилососи, пральні і посудомийні машини, мікрохвильові печі, хлібопічки, кондиціонери для будинку, очисники та зволожувачі повітря, вбудовану техніку.

● Смартфони, планшети всіх моделей, які мають найкраще співвідношення ціни та якості.

Всі ціни, сервіс і якість товарів знаходяться під контролем виробника. У спеціалізованому магазині можна купити оригінальну продукцію, не боячись натрапити на підробку. На всю продукцію надається гарантія. Її термін обумовлений видом і моделлю техніки.

Переваги техніки LG
Компанія не прагне до абсолютної першості по впровадженню всяких інноваційних технологій, за рахунок чого більшість техніки залишається доступною простому покупцеві. Прийнятна ціна та надійність є головним плюсом обладнання даного виробника. Також низька вартість обумовлена ​​тим, що промислові потужності є в багатьох інших країнах, а не тільки в Кореї (РФ, Китаї, Бангладеш та інших), за рахунок чого значно знижуються витрати, включаючи транспортні.

Покупці люблять техніку LG за наступні позитивні якості:

● Великий асортимент;

● Наявність в техніці безлічі функцій;

● Просте управління;

● Якість збірки;

● Наявність повсюдно спеціалізованих сервісних центрів;

● Недороге обслуговування та ремонт.

Вся техніка, перед тим, як потрапляє на прилавки магазинів, проходить ретельну перевірку, завдяки чому ви отримуєте якісний товар. Вся продукція має необхідні сертифікати якості та безпеки і кожен магазин, який позиціонує себе як партнера LG, має їх надати.

LG - динамічна компанія, яка не тільки виробляє надійну техніку, а й забезпечує її обслуговування і підтримку протягом всього терміну експлуатації.

Леонід РУДЕНКО