Равлик на сторожі лісу: у Києві облаштовують стежку здоров’я

Активісти готові захищати зелені легені Виноградаря
Активісти готові захищати зелені легені Виноградаря

На Виноградарі у лісі облаштовують  стежку здоров’я – «Лісовий равлик». Таким чином екологи та активісти продовжують захищати межі лісу від «освоєння»наливайками та шашличними.

«Стежці здоров'я #ЛісовийРавлик бути! Планували місця для стендів із профілактичними оздоровчими вправами. Скоро монтаж. Наша організація Форум розвитку громадянського суспільства «Варта Виноградар» разом із КО «Київзеленбуд» та Святошинським лісопарковим господарством продовжуємо системну роботу по збереженню виноградарського лісу, в статусі лісу і саме, як місце екологічного, спортивного, безпечного і сімейного відпочинку. Ми захищаємо всією громадою наші із Вами зелені легені від розширення «філіалу шашличної» понад встановлені межі та проти переведення частини лісу в статус парку», - повідомив автор проєкту Стежка здоров'я «Лісовий равлик», ГО Форму розвитку громадянського суспільства Олексій Коваленко.

Стежка здоров'я допоможе стримувати перетворення лісу на «філіал шашличної»

У лютому цього року у Виноградському лісі відкрили екостежку, як проєкт Громадського бюджету. Маршрутом встановлені стенди з інтерактивними елементами. Тож прогулюючись у Виноградарському лісі, ви можете натрапити на інфостенд біля вхідної групи зі схемою та QR-кодом квест-програм, на стенд з окулярами «Знайди тваринку», стенд-вгадайку із поворотними стільниками, який знайомить із флорою, стенд «Орнітологія» про птахів, стенд-квест, що розповідає про фауну та стенд «Людина і ліс».

Нагадаємо, раніше екостежку відкрили у Голосіївському лісі.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»