У Київраді відзначили День місцевого самоврядування

Міський голова Віталій Кличко привітав працівників органів місцевого самоврядування, у тому числі співробітників секретаріату Київради.
Міський голова Віталій Кличко привітав працівників органів місцевого самоврядування, у тому числі співробітників секретаріату Київради.

Сьогодні уже 20-й рік поспіль в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Із цієї нагоди міський голова Віталій Кличко привітав працівників органів місцевого самоврядування, у тому числі співробітників секретаріату Київради. Кращих відзначили почесними грамотами та відзнаками. 

«Київ показує гарний приклад іншим містам та громадам, ми завжди задавали тренд розвитку. Тому від нас з вами залежить не лише майбутнє нашої столиці, а й країни загалом, яким чином будуть втілюватися реформи на місцевому рівні. Я хочу подякувати кожному з вас за ті зусилля, які ви докладаєте для того, аби органи місцевого самоврядування та депутатський корпус працювали максимально ефективно. Нам є чим пишатися і з чим звітувати перед киянами. Про нашу правильну роботу свідчить той факт, що минулого року кількість населення збільшилася майже на 200 тисяч. Сюди їдуть за кращими послугами, умовами, роботою, зарплатнею. І це наша з вами заслуга», - відзначив мер Києва Віталій Кличко. 

Міський голова розповів про унікальну систему для голосування депутатів в Київраді

Міський голова також зазначив, що стараннями місцевого самоврядування Київрада – єдина міська рада, яка має унікальну систему для голосування депутатів – Рада IV. Також місто може похизуватися тісною комунікацією з громадянами. 

Віталій Кличко привітав кращих співробітників секретаріату Київради

«Дякуючи працівникам органів місцевого самоврядування, у столиці успішно функціонують і користуються популярністю Громадський бюджет та електронні петиції, місцеві ініціативи та загальні збори. Ці інструменти дозволяють ефективно взаємодіяти громадянам із владою. Нам вдалося перетворити наш перший поверх на справжній публічний простір, де громадянам зручно отримувати послуги мерії. Неодноразово наші міжнародні партнери відзначали Київраду як одну з найкращих міських рад країни. Пишаюся такою високою оцінкою, і тим, що результат нашої роботи видно неозброєним оком», - зазначив секретар Київради VIII скликання Володимир Прокопів. 

Він наголосив, що День місцевого самоврядування – свято не лише для співробітників місцевих органів влади, а й усієї громади. Адже центральна влада далеко від людей, а органи місцевого самоврядування – найближче, це ті, хто намагається вирішувати проблеми громади щодня. 

Володимир Бондаренко назвав пріоритетом Київради ефективну співпрацю з громадою

«Реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах, а на міцному ресурсному фундаменті, яким є якраз працівники органів місцевої демократії. Перед нами багато завдань, одне з яких продовжити робити міську раду близькою до людей, її роботу – прозорою та відкритою. Вбачаю нашим пріоритетом ефективну співпрацю з громадою, особливо у світлі політики децентралізації та передачі повноважень на місця»,- підкреслив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

Фото пресслужби Київради

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»