Українська письменниця Оксана Забужко виставила сукню на благодійний аукціон

Сукню сплела письменниця Маріанна Кіяновська
Сукню сплела письменниця Маріанна Кіяновська

Українські письменники, правозахисники та публіцисти виставляють на аукціоні особисті речі, щоб допомогти культурно-видавничому медіа «Читомо». Найдорожчий лот на своїй Facebook-сторінці запропонувала письменниця Оксана Забужко.

Оксана Стефанівна виставила на благодійний аукціон вовняну сукню-панчоху «Забужко», що має багату історію існування. Її сплела поетеса, літературознавиця, лауреатка Шевченківської премії Маріанна Кіяновська.

– У цій сукні в березні 2011 р. я презентувала в Києві, в книгарні "Є" на Лисенка, 3, перше видання нашого з Юрієм Шевельовим "Вибраного листування на тлі доби: 1992-2002". Всі фото, на яких ви можете роздивитися лот в деталях та подумки приміряти його на себе (жінки) чи на кохану (чоловіки), зроблені того вечора, і того-таки вечора (поки друзі чекали на мене в ресторані) сукня "з'їздила" ще на ТБ, в програму до Микола Княжицький Нотабене: наклад презентованої книжки розійшовся до кінця року, ім'я Шевельова за межі "філологічної бульбашки" ця книжка таки вивела, тож можна з певністю сказати, що сукня не тільки, в якомусь сенсі, "історична", а й "заряджена на успіх"! - так описує свій лот Оксана Забужко.  

Оксана Забужко наголошує, що сукня “заряджена на успіх”

Людина, яка придбає сукню, не лише отримає вартісний дизайнерсько-літературний подарунок (від двох лауреаток Шевченківської премії!), а й допоможе книжковому інтернет-виданню щедрою пожертвою. Стартова ціна - 8500 грн.

У коментарях до посту https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko/posts/10158947206273953   вже з'явилися перші ставки. А торг триватиме ще 2 дні.

Раніше лоти для благодійного аукціону  надавали Мирослав Маринович, Катерина Міхаліина, Андрій Курков, Андрій Любка, Галина Вдовиченко та інші.

Катерина ШОБОТЕНКО, “Вечірній Київ”