Київ очима художника: романтичний Андріївський узвіз та нічна Лавра

Пейзажі Сергія Брандта "впізнавані"
Пейзажі Сергія Брандта "впізнавані"

Ім‘я нашого сучасника, київського художника Сергія Брандта (н.1963 р.) не надто відоме широкому загалу, проте його картини вважаються по праву шедеврами живопису нашого часу. 

Дивлячись на його вражаючі київські пейзажі, в яких автор майстерно зображає архітектурні перлини Києва різних епох, не перестаєш дивуватися наскільки майстерно йому вдається передати чарівну атмосферу нашого міста. Не даремно, його роботи часто зображаються на листівках, магнітах та іншій сувенірній продукції, а також пропонують малювати у живописі по номерам. 

Сергій Брандт  працює в техніці акварелі та олійного живопису

 Але найбільше його роботи люблять та замовляють ті, хто намилувались красою нашого міста, прагне залишити на згадку маленьку частинку Києва, мальовничо втілену Сергієм Брандтом.

В доробку художника є і багато інших, не менш цікавих робіт, проте саме у  київських міських пейзажах, в архітектурній величі його головних пам‘яток архітектури відчувається неймовірна любов автора до нашого міста.

Вулиця Прорізна 
Нічний Андріївський узвіз та Андріївська церква
Ланцюговий міст можна побачити тільки на картинах
Таким Київ був на початку ХХ століття
Колись Володимирською курсував трамвай
Велична Києво-Печерська лавра
Володимирський собор у дощ

З нагоди його день народження, яке припадає на 5 грудня, Вечірній Київ пропонує помилуватися набільш відомими міськими пейзажами художника - в картинах якого, з великою любов‘ю та величчю постає краса нашого міста.

Тетяна АСАДЧЕВА, «Вечірній Київ»