У столичних лікарнях більше тисячі пацієнтів у важкому стані через коронавірус

У стаціонарах сьогодні лікується 2131 хворий на коронавірус.
У стаціонарах сьогодні лікується 2131 хворий на коронавірус.

У Києві продовжує зростати кількість хворих на коронавірус, а, відповідно, і кількість госпіталізацій. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах – майже 52 відсотки.

«Не зменшується, на жаль, у столиці кількість хворих, які потребують госпіталізації, і пацієнтів, які перебувають у важкому стані. Загалом у стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікується 2131 хворий на коронавірус. Із них 19 дітей. 1158 пацієнтів перебувають у важкому стані. Кисневу підтримку отримує 1401 людина. Під апаратами ШВЛ – 31 хворий», - повідомив мер столиці Віталій Кличко. 

Водночас у столиці найвищий в Україні показник тестування на коронавірус - понад 430 тестів на 100 тисяч мешканців. 

«Хочу зазначити, що столиця – перша за рівнем тестування на коронавірус. Сьогодні цей показник у Києві становить понад 430 тестів на 100 тисяч населення. Від початку пандемії в комунальних медзакладах і лабораторному центрі дослідили понад 255 тисяч зразків біоматеріалу методом ПЛР. А на виявлення антитіл – ІФА-тестів – зробили майже 86 тисяч», – повідомив Віталій Кличко.

Також продовжують працювати в Києві і мобільні бригади медиків, які забирають зразки матеріалу для дослідження у пацієнтів вдома.

«Від початку роботи вони відібрали майже 155 тисяч зразків біоматеріалу для ПЛР-тестів», – сказав Віталій Кличко.

За минулу добу 78 київських медиків захворіли на коронавірус.

Підготувала Наталка Марків