Володимира Бондаренка обрали заступником міського голови - секретарем Київради

Володимир Бондаренко - новообраний секретар Київської міської ради
Володимир Бондаренко - новообраний секретар Київської міської ради

Депутати Київради на першому робочому пленарному засіданні обрали секретаря Київської міської ради. Ним став Володимир Бондаренко, депутат від партії УДАР.   

Сьогодні, 3 грудня, розпочалося пленарне засідання першої робочої сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Першим питанням депутати розглянули обрання заступника міського голови - секретаря Київської міської ради. 

Голова Київської міської ради Віталій Кличко на цю посаду запропонував обрати депутата від партії УДАР, 35-річного Володимира Бондаренка.

«Я пропоную на посаду секретаря Київради підтримати кандидатуру представника УДАРу Володимира Бондаренка, який одразу займеться комунікацією з фракціями і депутатами. Бо потрібно якнайшвидше формувати комісії Київради і починати працювати!», - наголосив Віталій Кличко.

Сам Володимир Бондаренко у виступі перед депутатами зазначив, що для нього велика честь і відповідальність претендувати на цю посаду. Також він пообіцяв, в разі обрання, бути надійним помічником для всіх депутатів та залишатися рівновіддаленим від усіх політичних сил, здійснюючи ефективну комунікацію між усіма фракціями. 

Кандидатуру заступника голови-секретаря Київради, згідно із регламентом, депутати мали узгодити шляхом таємного голосування. Кожен із присутніх отримав бюлетень, де можна було обрати одну із трьох позначок – «За», «Проти», «Утримався». Для того, щоб обратися на посаду, Володимир Бондаренко мав отримати 61 голос підтримки. 

У результаті голосування, на яке відвели 4 години, за кандидатуру Володимира Бондаренка проголосували 114  депутатів, проти - 4, утримався -1.  Таким чином, Володимира Бондаренко офіційно обрали заступником міського голови-секретарем Київради. 

Володимир Бондаренко підкреслив, що він докладатиме всіх зусиль, аби Київська міська рада працювала стабільно, прозоро та ефективно, з дотриманням регламенту і без політизації процесів.

Нагадаємо, Київрада представлена депутатами від 7 партій: «Європейська солідарність» (31) та «УДАР» (30), «Єдності» - 14 депутатів. По 12 мандатів у «Слуг народу», «ОПЗЖ» та «Батьківщини». Партія «Голос» представлена 9 депутатами. Загалом Київрада налічує 120 депутатів. 

Сесія Київради продовжить свою роботу наступного вівторка 8 грудня о 10.00.

Довідка. Бондаренко Володимир Володимирович народився 26 січня 1985 у місті Київ. Освіта - вища. У 2007-2013 був помічником Віталія Кличка у Київській міській раді. У 2013-2014 роках був помічником Віталія Кличка у Верховній Раді України. З 2014 по 2017 рік працював керівником апарату КМДА. З 28 грудня 2018 р. – дотепер радник Київського міського голови у КМДА.

Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»