Дві вистави київських театрів покажуть онлайн

Глядачам демонструватимуть “Сімейний альбом" та “Тату, ти мене любив?”
Глядачам демонструватимуть “Сімейний альбом" та “Тату, ти мене любив?”

2020 рік став роком викликів для всього світу і для театральної сфери зокрема. Для консолідації досвіду здобутого у 2020 році 3-4 грудня в театрі «Золоті ворота» відбудеться IV Міжнародний Конгрес "Театр крокує Європою". Під час конгресу відбудуться онлайн покази вистав.

Тема конгресу: «Театр в часи кризи». В рамках панельних дискусій європейські та українські представники театральної сфери обговорять вплив пандемії на діяльність театрів, поділяться успішними і неуспішними кейсами, планами та стратегією на 2021 рік.

Програма конгресу

Всі охочі можуть дивитися онлайн-трансляцію події на фейсбук-сторінці театру «Золоті ворота» або долучитися до zoom-конференції попередньо зареєструвавшись за посиланням

3 грудня о 20:00 трансляція вистави театру “Золоті ворота” “Тату, ти мене любив?”

Після смерті батька для сина стали актуальною тема їх стосунків/Настя Телікова

Жанр: сімейні спогади на 2 дії
Автор Дмитро Богославський, режисер Стас Жирков

Ви знаєте, як чистити криницю? Треба взяти драбину, лопатку, відро та залізну щітку, а потім треба вичерпати усю воду. Хоча навіщо це знати – вода ж є в крані. Чому тоді Олександр щоночі бачить покійного батька та цю криницю на подвір’ї? Чому батько завжди говорить тільки про криницю й ніколи про те, чи любив він сина? Але хіба це зараз важливо, чи хтось когось любив? Тим паче, коли сестри Олександра хочуть продати хату. І не буде вже ні місця, де пам’ятаєш себе ще маленьким, ні криниці, яку знову треба чистити. Близькі йдуть і лишається лиш порожнеча. І хто цей Альберт, який чомусь думає, що може допомогти? Може, саме цієї ночі Олександр нарешті не буде кричати уві сні: «Тату, ти мене любив?»

4 грудня о 20:00 трансляція вистави театру драми і комедії на лівому березі Дніпра “Сімейний альбом / Album di Famiglia”.

Жанр - Трагікомедія про вареники та 90-ті
Автор та режисер-постановник  - Маттео Спіацці (Італія)

Вистава розповідає про українську родину в 1990-х /Анастасія Мантач

Що таке сім’я? Щоб знайти відповідь на це запитання запрошуємо зазирнути в шпарини старого будинку. Ми підглядатимемо за життям сім’ї, що проживає в Україні в 90-х роках. Сім’ї, в якій поєднують своє буття три покоління. Те, що раніше мало величезне значення – дуже швидко перестає цінуватись нащадками. Ми перемістимось в часи розпаду СРСР, опинимось на зломі часів. Саме тоді, коли Америка почала з’являтись на полицях наших магазинів. І давайте уявимо, що всі актори будуть в масках? В модернових масках «Commedia dell’Arte».

Конгрес проводиться за підтримки Департаменту культури КМДА у партнерстві з Театром на Лівому березі Дніпра. 

У грудні Театр на Липках продовжує безкоштовну трансляцію вистав

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»