Як бізнес нагадує про себе киянам після скасування карантину «вихідного дня»

Як бізнес нагадує про себе киянам після скасування карантину «вихідного дня»

Кабінет міністрів відмовився продовжувати карантин вихідного дня. Тож надалі діють обмеження «помаранчевої» зони на території всієї країни. Про це під час засідання уряду, 2 грудня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

З цього приводу співвласник мережі кінотеатрів «Планети Кіно» Дмитро Деркач на сторінці FB закликає українців бути активними та підтримати креативні індустрії.

«Карантин «вихідного дня» вже закінчився. Цими вихідними працюватимуть всі, тож обов'язково приходьте у кіно, ресторани, ТРЦ, магазини. В масках, звісно»,- запрошує Дмитро Деркач.


На думку Дмитра Деркача, при використанні масок та дотриманні дистанції, ризиків заразитися на COVID-19 у магазинах та розважальних центрах, салонах не більший, ніж у громадському транспорті, школах та ВНЗ.

«Є дослідження, які доводять, що у кінотеатрах ризик заразиться низький. Дайте можливість бізнесам заробити грошей. Для магазинів, ТРЦ, салонів і ресторанів, кінотеатрів останній грудень і перші 2 тижні січня - це самий пік сезону. Для бізнесу, який вбивали навесні й влітку, а також карантином вихідного дня, дайте заробити хоч у святковий період», - зазначає Деркач. 

«Афіші вихідного дня» також поновили у столичних театрах. 

«Саме час запланувати відвідування театру. Ви прийдете до Молодого?», - запитують у «Молодому театрі». 

Аналогічно й «Театр на Подолі» інформує своїх глядачів: «Друзі! Непомітно прийшла зима і перше грудня, й так само ви могли не помітити, що цими вихідними вже можете прийти до театру і потішити себе гарними виставами!».

Театр «Золоті Ворота» долучається до радісного повідомлення у соц.мережах: «Кабінет міністрів не продовжуватиме дію карантину вихідного дня! А отже ми, як і мріяли, чекаємо вас у «Золотих» як в будні, так і в вихідні!»

Також відновлять роботу цими вихідними ресторани та кафе.

«Вихідні в такий складний час - це єдиний шанс виплатити зарплати та оренду. Позбавивши нас цієї можливості, можна лише підвищили рівень безробіття. Я бачив, що відбувається в метро в годину пік, я бачив черги в лабораторіях та поліклініках, я бачив маршрутки й тролейбуси, в яких літні люди їздять без масок. Але, чогось, обмежили роботу закладів харчування, де ми все стерилізуємо, де збережені необхідні норми. Ресторанний бізнес не протримається на одному нашому ентузіазмі – нам потрібні відвідувачі!», - пише ресторатор Ектор Хіменес Браво

Навіть компанія МакДональдз у соціальних мережах написала «пост радості» щодо скасовування карантину вихідного дня.

«Вихідні створені для того, щоб проводити їх з тим, кого любите! Тож замовляйте McDelivery або заїжджайте на McDrive, а ми приготуємо вашу улюблену страву», - нагадують у МакДональдз.

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»