Кличко розповів про фінансову допомогу для постраждалих від вибуху на Позняках

Кличко розповів про фінансову допомогу для постраждалих від вибуху на Позняках

Місто виплатить фінансову допомогу всім постраждалим від вибуху в будинку на Позняках, де 40 родин залишилися без даху над головою. 

– Допомогу на облаштування нового житла ми можемо виплачувати тільки після того, як люди це житло отримають, оформлять право власності на нього та відмовляться від житла в зруйнованому будинку. Квартири, нагадаю, надає Офіс Президента, – підкреслив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, двом родинам, що отримали житло, місто вже виплатило фінансову допомогу на його ремонт та облаштування. Ще одна постраждала отримала документи на право власності і до кінця року отримає кошти від міста. 

Шість сімей, що вже мають документи на житло, - в процесі отримання фінансової допомоги. Сім родин завершують оформлення документів на право власності на житло. І після цього також отримають фінансову допомогу від міста.

– Підкреслю: кошти виділили з бюджету столиці для допомоги усім постраждалим мешканцям. І ці гроші нікуди не подінуться. Їх видаватимуть родинам після отримання документів на право власності на житло і наступного року, – наголосив Віталій Кличко. 

Він нагадав, що одразу після трагедії місто вже виплатило матеріальну допомогу мешканцям від 50 до 100 тисяч гривень. Крім того, фонд “Майбутній Київ” виділив їм по 2,5 тисячі гривень на відновлення втрачених документів.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»