В Україні стартувала кампанія для сімей, які виховують дітей із особливими потребами

Час - може бути дуже дорогим подарунком для багатьох сімей
Час - може бути дуже дорогим подарунком для багатьох сімей

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проєкт «Подаруй годину». Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти з невиліковними захворюваннями або особливими потребами.

 «Ви можете подарувати одну годину свого часу і професійних навичок сім’ям, у яких є діти з особливими потребами і невиліковними хворобами. Наприклад, якщо ви кур'єр, можете допомогти безкоштовно доставити продукти з супермаркету. Якщо таксист чи просто водій з авто – підвезти маму і дітей на реабілітацію чи в музей», - повідомили у Всеукраїнському благодійному фонді «Крона».

Батьки особливих дітей часто не можуть відвідати лікаря, піти в перукарню або зробити генеральне прибирання в домі, бо догляд і турбота про дитину не припиняється ні вдень, ні вночі. Врешті це підриває здоров'я матерів і батьків, стає причиною соціальної ізоляції, бо вони не можуть дозволити собі зустрітися з друзями або поїхати у відпустку.

 Тож на сайті фонду зробили інтерактивну сторінку, де кожен з будь-якого міста країни може пожертвувати не лише гроші, а одну годину послуг, що дуже потрібні таким родинам https://krona.niko.ua/give-hour/. Кур’єр, няня, перукар, водій з авто, психолог, арт терапевт, клінінер-сервіс, логопед, майстер, який зробить дрібний ремонт, – ось невеликий перелік послуг, які можна подарувати сім’ям.

 Такий подарунок буде доречним не лише в Щедрий Вівторок, а й до Новорічних і Різдвяних свят. Адже в Україні понад 60 тисяч дітей з тяжкими захворюваннями та їхні батьки потребують такої допомоги. Більшості родин важко виділити кошти на побутові та професійні послуги.

Підготувала Наталка Марків