На ВДНГ влаштують видовищний фестиваль повітряних куль

Учасники фестивалю побачать величезні повітряні кулі в музичному супроводі.
Учасники фестивалю побачать величезні повітряні кулі в музичному супроводі.

2 та 18 грудня у Києві пройде фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія». Повітряні кулі та учасники перебуватимуть під відкритим небом на величезному полі, розміром як 9 футбольних майданчиків.

Учасники фестивалю побачать величезні повітряні кулі в музичному супроводі. Висота аеростатів порівнянна з п'ятиповерхівкою, а підніматися вони будуть на 30 метрів. Всі, хто придбали відповідні квитки, зможуть зробити підйом на повітряній кулі.

Захід відбудеться з нагоди річниці запуску першого повітряної кулі в історії людства. 237 років тому брати Монгольф'є запустили свій винахід в Парижі. З тих пір почалася епоха повітроплавання, яке з кожним роком стає все більш популярним видом культурного відпочинку. Фестиваль теплових аеростатів організовує повітроплавне товариство «Монгольф'єр» і громадська спілка «Українське повітроплавне суспільство». 

Організатори просять учасників дотримуватися маскового режиму і фізичною дистанції. Детальна інформація на сайті заходу 

Коли: 2 грудня з 13:00 до 16:00 відбудеться pre-Fest – денна повітроплавна вистава. 18 грудня – повноцінна вечірня вистава.

Де: ВДНГ, проспект ак. Глушкова, 1

Вартість квитків: вхід - 75 грн дитячий та 150 грн дорослий, «Стандарт Плюс» (вхід та 6 професійних фото на повітряній кулі без підйому) - 140 грн. дитячий і 280 грн. дорослий,   «Максимум» (вхід на підйом на повітряній кулі 10-12 хвилин, висота 30 м)  550 грн для дорослих і 350 грн для дітей.
Усі, хто придбав квитки категорії «Максимум» або «Стандарт Плюс» зможуть скористатися ними як 2, так і 18 грудня на вибір. Ті, хто відвідають pre-Fest 2 грудня, безкоштовно отримають вхідний квиток і на 18 грудня; квитками «Стандарт» можна скористатися двічі: як 2, так і 18 грудня; будь ласка, заповніть цю форму, якщо ви хочете скористатись квитком 2 грудня.

У столиці запрацювала ковзанка під відкритим небом: графік роботи і ціни.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»