Українських школярів запрошують написати лист в Антарктиду

Маленьких українців заохочують привітати полярників з Новим роком
Маленьких українців заохочують привітати полярників з Новим роком

Сьогодні, 1 грудня 2020 року, в День Антарктиди, стартував новий конкурс для школярів від Національного антарктичного наукового центру. Саме цього дня у світі відзначають 61-річчя підписання Договору про Антарктику, який визначає правовий статус континенту.

Назва конкурсу – «Привітай полярника з Новим роком». Головна умова участі – створити та надіслати малюнок-листівку чи відеовітання з Новим роком. Найкращі привітання передадуть на станцію “Академік Вернадський” команді зимівників.  Долучитися до конкурсу можуть учні будь-яких українських шкіл, незалежно від віку та регіону. А також дошколярики.

"Уже зовсім скоро ми відзначатимемо Новий рік: як в Україні, так і за 15 тис. кілометрів від неї – на антарктичній станції "Академік Вернадський". Нашим колегам, які вже 9 місяців знаходяться далеко від своїх родин та Батьківщини, було б дуже приємно отримати вітання з Великої землі і водночас побачити, як українці уявляють собі святкування Нового року на крижаному континенті", – зазначив очільник НАНЦ Євген Дикий.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету https://forms.gle/bDEeFe5brfxMLQv56 та прикріпити до неї файл або посилання на створене вами привітання – це може бути малюнок, фотоколаж, відеоролик, анімація тощо. Дедлайн – 25 грудня 2020 року.

Журі конкурсу складатиметься з представників НАНЦ. Вони обов'язково враховуватимуть креативність та знання антарктичної тематики.

Визначать 5 переможців, які отримають поштою призи від центру. А за перше місце також подарують онлайн зустріч з полярниками.