Сім будинків без опалення і затоплена дорога: на Печерську трапилась аварія на тепломережі

Наслідки аварії ремонтники обіцяють усунити впродовж доби
Наслідки аварії ремонтники обіцяють усунити впродовж доби

У Київтеплоенерго запевняють, що витік стався через застарілі теплоносії

Відомо, що прорив теплотраси 1 грудня на вулиці Старонаводницька, 40, що у Печерському районі столиці. 

«Аварійна бригада Київтеплоенерго оперативно локалізувала місце пошкодження і розпочала ремонт. Прибрати наслідки аварії  планують упродовж доби», - повідомили у пресслужбі Київтеплоенерго. 

Через аварію тимчасово припинили подачу гарячої води та опалення до семи житлових будинків. На підприємстві запевняють, що причиною витоку є застарілий трубопровід. 

«Трубопровід ввели в експлуатацію у 1986 році. Загалом сьогодні близько  80% теплових мереж вичерпали свій термін експлуатації і потребують заміни»,  - наголосили у пресслужбі.

Киянам нагадують, що отримати детальна інформація про причини відсутності та терміни відновлення послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання можна у Центральній диспетчерській службі за номером15-57 (зі стаціонарного телефону)та  (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті.

Раніше «Вечірній Київ» писав про те, що система тепломереж Києва вважається однією з найбільших в Європі. Загальна довжина – понад 2,7 тис. км. У столиці створили карту ремонту теплових мереж, де кияни можуть бачити в яких мікрорайонах проходитиме модернізація комунікацій. 

Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»