Станцію метро Шулявська облаштують за новими стандартами

Вночі на станції тривають ремонтні роботи
Вночі на станції тривають ремонтні роботи

На «Шулявській» з'являться широкі двері, тактильні смуги, збільшені таблички зі схемою метрополітену, сучасні електрогодинники та інформаційне табло. 

Київський метрополітен продовжує облаштування станцій з урахуванням потреб пасажирів з інвалідністю. Такі роботи вже проведені на станціях “Святошин”, “Лук'янівська”, “Сирець”. 

“На станції Святошин ми встановили ліфт для людей на візках, і Національна Асамблея людей з інвалідністю вже назвала його одним з кращих реалізованих проєктів року, - розповіла  заступниця начальника Київського метрополітену Наталія Макогон. -  На “Шулявській” замінять вхідні групи дверей на більш широкі для вільного доступу людей на візках або пасажирів з дитячими візками. Для маломобільних пасажирів на всіх станціях у нас працює група супроводу, яка допомагає спуститися чи піднятися по ескалатору”.

На Шулявській, як і на Сирці, по центру платформи встановлять інформаційну панель/facebook.com/kyivmetro

Також на станції облаштують тактильні смуги на платформі та вестибюлях, адаптують навігацію для людей з порушенням зору - встановлять збільшені таблички зі схемою метрополітену, інформаційні панелі по центру платформи, сучасні електрогодинники та вказівники зі шрифтами Брайля. Аби не заважати пасажирам, оновлюють підземку вночі.

На станціях метро адаптують навігацію для людей з порушенням зору /facebook.com/kyivmetro

Як розповіла Наталія Макогон, на годинниках в тестовому режимі показуватимуть зворотний відлік часу до прибуття поїздів.  

Роботи планують завершити до кінця січня. Вартість ремонтних робіт - 19,5 мільйонів гривень. 

Наступною станцією метро, де планують ремонт для забезпечення вільного доступу маломобільних пасажирів, стануть “Нивки”. 

Розширені двері та антивандальні турнікети:  як у Києві переобладнали станцію “Сирець”

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»