У Великій лаврській дзвіниці запрацює Резиденція святого Миколая

У Великій лаврській дзвіниці запрацює Резиденція святого Миколая

З 1 по 25 грудня 2020 року до новорічних свят у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкривається Резиденція святого Миколая.

Усі охочі зможуть зустрітися зі святим Миколаєм, побачити традиційну Арку бажань, оглянути твори художників Міжнародного мистецького проєкту «МАЛЬОВАНА СТРІЧКА», які презентують графічні роботи-комікси «Святий Миколай. Історія у картинках».

В експозиційному просторі близько 30 майстрів представлять свої художні твори, виконані у різних техніках: графіка, пап’є-маше, порцеляна, різьблення по дереву, текстиль, кераміка, печворк тощо. Це авторські роботи художниць ГО «Асоціація майстрів клаптикового шиття України», UAHA (Українська Асоціація Ручної Творчості), майстрів Євгенія Могилевцева, Яни Власенко-Бернацької, Ангеліни Пан та інших. Вперше на гостини до святого Миколая завітають герої улюблених казок із колекції Державного музею іграшки.

Протягом усієї роботи Резиденції для дітей триватимуть майстер-класи та інтерактивна програма «Таємниця чарівного дзвоника». Гості ознайомляться з дивовижною школою святого Миколая, стануть свідками чарівного навчання, поринуть у передноворічну магію свята та переконаються у силі новорічних чудес.

Графік роботи:  з понеділка по п’ятницю, з 14:00 до 16:30. 

Адреса: вул. Лаврська, 9, Велика лаврська дзвіниця. 

У зв’язку з проведенням ремонтно-реставраційних робіт на Троїцькій надбрамній церкві, вхід для відвідувачів – з боку Лаврського провулку через ворота Всіхсвятської церкви (Економічна брама).

Всі  заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень.

Інформація для групового відвідування за телефонами: (044) 406-63-59, (044) 406-63-66.

Вже 5 грудня у Дарницькому районі відкриється атмосферне зимове містечко зі стилістикою всесвіту Гаррі Поттера.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»