Жадібні рибалки зловили 90 судаків під Києвом

Браконьєрську здобич здали до рибоприймального пункту
Браконьєрську здобич здали до рибоприймального пункту

На Київщині спіймали двох чоловіків, які «натягали» риби понад дозволеної норми. Інші недобросовісні рибалки, помітивши рибпатрульних, сховали два мішки з судаками та втекли.  

Інцидент стався на Київському водосховищі біля села Старі Петрівці, що у Вишгородському районі. Під час рейду рибпатрульні викрили двох жадібних рибалок, які добули по 8 кг риби, чим перевищили добову норму вилову на 5 кг кожний. Один чоловік незаконно витягнув 14 судаків, другий – 13. 

На рибалок склали протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Кожному загрожує штраф від 340 до 680 гривень. Чоловікам доведеться ще відшкодувати 13 тисяч 770 гривень збитків, нанесених рибному господарству. Нагадаємо, що збитки розраховуються згідно чинних такс. Судак оцінений у 510 гривень. 

Під час оформлення адмінматеріалів, інші недобросовісні рибалки, помітивши рибпатрульних, сховали два пакети зі здобиччю на березі та втекли. Рибратрульні Київщини знайшли у мішках 63 маломірних судаків загальною вагою 34 кг. Браконьєрську здобич здали до рибоприймального пункту.

Нещодавно поліцейські спіймали на річці Прип’ять браконьєра, який на моторному човні пробрався в зону відчуження. Чоловік уночі кинув якір поблизу Чорнобиля та встиг витягнути 8 рибин, зокрема чималу щуку, товстолоба та кілька сомів. 

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»