На 5 переходах Деснянського району облаштували додатковий захист пішоходів

На 5 переходах Деснянського району облаштували додатковий захист пішоходів

У Деснянському районі облаштували 5 острівців безпеки: по проспектах Лісовому, 6, Маяковського, 10/87, на вулицях Сержа Лифаря,14, Милославській,7 Цвєтаєвої,6.

Це було зроблено в рамках робіт з утримання вулично-дорожньої мережі власними силами КП ШЕУ Деснянського району, яке входить до складу КК «Київавтодор».

«Острівці безпеки – додатковий захист пішоходів, адже кількість автомобілів на дорогах постійно зростає. Збільшення кількості острівців безпеки було визначено одним з пріоритетів нинішнього дорожньо-будівельного сезону», – зазначили в КП ШЕУ.

У Києві розпочато облаштування острівців безпеки ще в 2017 році, за рік до введення в дію, восени 2018 року, нових державних будівельних норм щодо проєктування вулиць і доріг, згідно з якими було введено обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїжджу частину з 4 та більше смугами руху.

У 2020 році у столиці облаштовано 62 острівця безпеки. У наступному році роботи з підвищення безпеки руху на дорогах, у тому числі облаштування нових острівців безпеки, будуть продовжені.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»